Müdür Mesajı

 
Sevgili Öğrencilerimiz,
Yapmış olduğunuz tercihle Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ailesinin artık bir üyesi olmuş bulunmaktasınız. Yabancı Diller Yüksekokulu’nun tüm akademik ve idari personeli olarak sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duymaktayız.
Yabancı dili etkin bir biçimde kullanabilmek günümüz dünyasına oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Bu bağlamda Yabancı Diller Yüksekokulumuzun ana hedefi de öğrencilerimizi uluslararası standartlardaki yükseköğretimin gerektirdiği İngilizce dil bilgisi ve becerileriyle donatmak ve onları sürekli değişen dünya düzeninin gerektirdiği hali ile mesleki hayatlarına en iyi şekilde hazırlamaktır.
Okulumuz bünyesinde alacağınız dil eğitimi süresince modern tekniklerin kullanımın yanı sıra alanında deneyimli ve etkin öğretim elemanlarından dersler alacaksınız. Yüksekokul kütüphanemizde basılı ve elektronik kaynaklara ulaşmanın yanı sıra öğretim elemanlarımızca yürütülen kulüp faaliyetlerine de katılarak yabancı dilinizi geliştirme imkânı bulacaksınız. Üniversitemizin sağlamış olduğu güçlü tekmik altyapı desteği sayesinde de yüz yüze/eşzamanlı/eşzamansız eğitim öğretim faaliyetlerine de rahatlıkla katılabileceksiniz.
 
Bu farkındalık ile sizlere hoş geldin diyor, hepinizin verimli, sağlıklı ve mutlu bir akademik yıl geçirmenizi diliyorum.
 
                                                                                                                                                                   Dr. Öğr. Üyesi Yıldırım ÖZSEVGEÇ
                                                                                                                                                                  Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü